نکات مهم برای بسته بندی مناسب


نکات مهم برای بسته بندی مناسب

در حقیقت یک بسته بندی مناسب معرف و شناسنامه محصولات شماست. به گونه ای که یک کارتن مناسب، باعث می شود که محصولات، فروش خوبی داشته باشند. در ضمن یک بسته بندی مناسب، علاوه بر زیبایی، ازمحصولات شما به خوبی محافظت خواهد کرد. از این رو در این بخش به بررسی نکات مهم برای بسته بندی محصولات با انواع کارت مانند کارتن لمینتی، کارتن چند لایه و کارتن دایکاتی در صنعت کارتن سازی را بررسی خواهیم کرد.

به نوشته های روی بسته بندی دقت کنید

قلم روی بسته  بندی محصولات شما باید خوانا و با رنگ اصلی کارتن بسته بندی هماهنگی داشته باشد. به گونه ای که نوشته های روی بسته بندی باید از کنتراست مناسب و قلم خوانایی بهره مند گردد.

از برچسب خوانا استفاده شود

برچسب های روی بسته بندی باید کاملا خونا باشد. به طوری که مشتری بتواند، نوشته های روی محصول را بخواند و با دیگر محصولات مشابه مقایسه نماید.

تصاویر روی بسته بندی

تصاویر استفاده شده بر روی بسته بندی و چاپ کارتن باید وضوح بالایی داشته باشد. هم چنین رنگ بندی محصول به صورت جذاب و زیبایی به خصوص در کارتن های لمینتی طراحی گردد و به گونه ای انتخاب شود که محصول را به درستی معرفی نماید.

استحکام بالای بسته بندی

بسته بندی باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد. تا در این راستا محصول داخل بسته بندی به طور کامل از طریق چسب بسته بندی مهر و موم شده باشد و حفاظت کامل داشته باشد.

بسته بندی ساده و جذاب

بسته بندی در عین سادگی باید از طراحی جذابی برخوردار باشد. به گونه ای که بتواند محصول شما را به خوبی معرفی نموده و برای محصول شما برندسازی نماید.در ضمن بر روی بسته بندی باید نحوه باز کردن جعبه را به طور کامل شرح دهد.  زیرا مصرف  کنندگان تمایل دارند که از محصولاتی استفاده کنند که بتوانند بسته  بندی آن ها را  به راحتی باز کنند و زمان زیادی صرف این موضوع نشود.

مطالب پیشنهادی:

صادرات کارتن

آشنایی با جعبه های لمینتی

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scan the code
Call Now Button